- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Widokówka z Kępna

Kępiński Ośrodek Kultury i Koło Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie wydały kartkę pocztową z fotografiami Kępna. Widokówka jest nagrodą w konkursie fotograficznym pt. „Portret miasta”. Na karcie pocztowej znalazła się bowiem praca Katarzyny Spychalskiej, laureatki konkursu

Zarówno konkurs jak i nowe wydawnictwo jest wspólną inicjatywą Kępińskiego Ośrodka Kultury i Koła Polskiego Związku Filatelistów w Kępnie. Zamierzeniem konkursu była popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, promocja miasta i uchwycenie ważnych zakątków Kępna. W tym zakresie organizatorzy pozostawili uczestnikom konkursu pełną dowolność interpretacji.

Nagrodę główną w konkursie „Portret miasta” zdobyła praca Katarzyny Spychalskiej, która sfotografowała kępiński Ratusz, Wieżę Ciśnień, Dworzec Główny, Dworzec Zachodni i Rynek nocą. Zgodnie z regulaminem praca laureatki ukazała się na karcie pocztowej w nakładzie 1000 szt. Widokówka dostępna jest w siedzibie Kępińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 3 oraz w kępińskim oddziale Poczty Polskiej. Nowa widokówka promuje miasto również drogą elektroniczną jako e-kartka. Zachęcamy do przesyłania pozdrowień znajomym z załączoną widokówką z Kępna.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama