- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wielkopolskie HITY z powiatu kępińskiego

  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
W Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się gala związana z finałem 18. edycji konkursu "Wielkopolski Gospodarczo-Samorządowy HIT 2012". Poznaj laureatów z powiatu kępińskiego

Uroczysta Gala Konkursu Hit 2012 odbyła się 3 lutego br. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kapituła Południowej Wielkopolski w składzie: Michał Karalus Starosta Pleszewski, Sławomir Musioł Wójt Gminy Bizanów, Elżbieta Kaczmarek PZDR Krotoszyn, Ewa Januszewska UM Ostrów Wlkp, Ryszard Dachowski Wicestarosta Kępiński, Wioletta Szkopek PZDR Kępno, Włodzimierz Piekarczyk Sekretarz Miasta Ostrzeszów, Ludmiła Cieślarczyk Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie oraz Małgorzata Klap przyznała tytuły HIT 2012 najlepszym przedsiębiorstwom, urzędom i instytucjom z Wielkopolski.

Z terenu Powiatu Kępińskiego nagrody w konkursie przyznano:
- firmie A.C.O Warsztat Blacharsko – Mechaniczny Jan Obczasiak z Bralina za dynamikę rozwoju firmy poprzez wybudowanie nowoczesnej stacji diagnostycznej wraz z serwisem,
- Przedsiębiorstwu Okuć Meblowych i Konstrukcji Lekkich z Olszowy za wysoką jakość produkowanych konstrukcji i obiektów przemysłowych,
- firmie PROGRES z Nowej Wsi Książęcej za dynamikę rozwoju firmy dzięki innowacyjnym pomysłom.

Wielokrotnym laureatem wśród nagrodzonych okazała się firma „POLSERWIS”, która otrzymała HIT 2012 oraz Rubinową Statuetkę z dwoma gwiazdami za wysoką jakość usług sanitarno – instalacyjnych na przykładzie kotłowni 800 kw na biomasie oraz instalacji tryskaczowej, przeciwpożarowej w firmie Dolmar.

Jako jedno z dwóch nagrodzonych samorządów w Wielkopolsce znalazło się Starostwo Powiatowe w Kępnie. Powiat otrzymał nagrodę HIT 2012 za nowo oddany do użytku, nowocześnie wyposażony Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kępnie. Samorząd Powiatu Kępińskiego został doceniony za realizację działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa ludności Powiatu Kępińskiego oraz powiatów ościennych. Wyróżnienie odebrał podczas uroczystej gali Wicestarosta Kępiński Ryszard Dachowski.

Miłym akcentem zakończenia wręczenia nagród było przyznanie Panu Henrykowi Kaczorowskiemu tytułu „Promotor Przedsiębiorczości Regionu”.

Konkurs Wielkopolski Gospodarczo Samorządowy HIT ma na celu promocję najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych. Służy także promocji walorów gospodarczych i ekologicznych regionu, jego powiatów i gmin. Konkurs swym zasięgiem obejmuje obszar Województwa Wielkopolskiego, a jego organizatorami są Agencja Promocyjna PUNKT S i Starostowie Województwa Wielkopolskiego.

Źródło: www.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama