- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wyjątkowy koncert młodych artystów

Sala bralińskiego kina zapełniła się do ostatniego miejsca podczas drugiego koncertu „Lokal II”, kończącego projekt „BRALImedia – usłysz i poczuj” pod patronatem młodzieżowego radia internetowego BRALIN FM

Organizatorów sobotniego koncertu cieszyć może duża frekwencja wśród widowni. Cała impreza trwał blisko pięć godzin. Koncert rozpoczął się od występów najmłodszych uczestników warsztatów, którzy zaprezentowali się publiczności grając i śpiewając różnorodne utwory, począwszy od klasyki po muzykę typowo rozrywkową. Następnie przyszedł czas na regionalne zespoły i solistów m.in.: SoFresh, Garbate Lemury, Arpeggi, Insanity, Miłosza Szefnera, Valdusia Walczaka. Swój udział na scenie mieli również instruktorzy warsztatów muzycznych oraz zaproszeni goście.

Organizatorzy podkreślają specyficzną i energetyzującą atmosferę imprezy, jak i przebiegu całości warsztatów. Został wytworzony klimat ciekawej i obiecującej współpracy, który nie powinien być zmarnowany i z pewnością zaowocuje w przyszłości kolejnymi ciekawymi inicjatywami. Bez uczestników warsztatów i bez zaangażowania zespołów i poszczególnych muzyków z regionu nie byłoby tego co udało się nam już osiągnąć - mówi koordynator projektu Dawid Kosakiewicz. Szczególne podziękowania należą się za pomoc przy organizacji tego wydarzenia dla członków założycieli nowego stowarzyszenia, o którym już nie długo z pewnością Państwo usłyszą. Celem nowo powstałego stowarzyszenia będzie prowadzenie działalności kulturalnej, medialnej, edukacyjnej, artystycznej oraz społecznej, zwłaszcza w zakresie organizacji i wspierania wydarzeń kulturalno – artystycznych – dodaje D. Kosakiewicz.

Już niedługo zostanie otwarta strona internetowa radia, na której będzie można znaleźć obszerne materiały audio i wideo z realizacji poszczególnych przedsięwzięć, w tym także koncertów. Młodzi organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w dotychczasowe projekty i koncerty: uczestnikom, instruktorom, zespołom. Szczególne podziękowania należą się Panu Grzegorzowi Wilkowi oraz zespołu Orkiestrolada za użyczenie i obsługę nagłośnieniową koncertów.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama