- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Wyróżnieni rolnicy z gminy Baranów

Podczas uroczystości dożynkowych w Grębaninie, które odbył się w minioną niedzielę zostali uhonorowani rolnicy, którzy wzięli udział w konkursie "WYRÓŻNIAJĄCE SIĘ GOSPODARSTWO ROLNE GMINY BARANÓW - 2012"

Do końca czerwca rady sołeckie poszczególnych sołectw mogły zgłaszać po jednym kandydacie do konkursu. Wśród zgłoszonych radni z Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego wyłonili trzy gospodarstwa, które otrzymały dyplomy, statuetki i nagrody pieniężne. Są to:

1. Jerzy Albert z Żurawińca
2. Marian Kamiński z Donaborowa
3. Jerzy Tomaszek z Marianki Mroczeńskiej

Ocenie podlegała nie tylko wielkość produkcji i ogólna estetyka, ale także działania proekologiczne, kultywowanie tradycji, nowatorskie rozwiązania i aktywność w zdobywaniu funduszy unijnych. Trzeba przyznać, że pomimo kryzysu w całym polskim rolnictwie nie brakuje u nas intensywnie rozwijających się gospodarstw.

Relację z wizyt we wszystkich konkursowych gospodarstwach można znaleźć na forum: http://www.kympno.pl/forum/viewtopic.php?f=24&t=133

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama