- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

XV Ogólnopolskie Zawody Balonowe - Kępno 2013

W Kępnie rusza balonowa rywalizacja. Jeśli tylko pogoda pozwoli w weekend 15-17 listopada niebo nad Kępnem będzie kolorowe za sprawą lotów balonowych. Swój udział w rywalizacji zapowiedziało już kilkanaście ekip z aeroklubów z całego kraju. Tegoroczna edycja zawodów przebiega pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

Inicjatorem i dyrektorem zawodów jest Krzysztof Humelt, pilot balonowy i były członek kadry narodowej. Organizatorem zawodów jest Klub Sportów Balonowych we Wrocławiu zaś organizacyjnie wydarzenie wspiera Kępiński Ośrodek Kultury. Imprezę wspiera sponsor Polski Gaz.

Pierwszy lot zaplanowano na piątkowe popołudnie 15 listopada, kolejne jeśli aura pozwoli odbędą się w sobotę, 16 listopada, w godzinach od 8.00 do 10.00 oraz od 14.00 do 16.00. Podczas sobotniej odprawy pilotów o godzinie 13.00 na terenie KOSiR odbędzie się uroczyste wręczenie Pucharu Burmistrza Miasta i Gminy Kępno. W programie zawodów wyznaczono termin rezerwowy lotów na godziny poranne w niedzielę, 17 listopada.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama