- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zagłosuj na młodzież z powiatu kępińskiego!

  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
Zakończyła się druga edycja projektu "eSzkoła – Moja Wielkopolska", w którym biorą udział uczniowie z powiatu kępińskiego. Od początku lipca można głosować i pomóc im wygrać cenne nagrody

Innowacyjny projekt edukacyjny „eSzkoła – Moja Wielkopolska” wprowadza do 105 szkół z całego województwa naukę metodą projektów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi – komputerów, tabletów i tablic interaktywnych.

Podczas zajęć pozalekcyjnych uczniowie z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu i Liceum Ogólnokształcącego nr II w Kępnie pracowali nad projektami matematyczno-przyrodniczymi. Wybierając tematy projektów młodzież dała upust swojej kreatywności. Gimnazjaliści odwiedzili dziennikarzy radiowych z Wrocławia, aby poznać historię i działanie radioodbiornika. Ich starsi koledzy stworzyli folder o Kępnie, jako mieście budowanym przez wiernych trzech wyznań: Żydów, katolików i ewangelików. Przyjrzeli się również pracy ratowników medycznych i zorganizowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Teraz wszystkie projekty możemy podziwiać w Internecie, a co najważniejsze – zagłosować na nie!

W czasie wakacji możemy oddać swój głos zarówno na projekty z Kępna i Mroczenia, jak i z pozostałych szkół. Wystarczy wejść na stronę www.eszkola-wielkopolska.pl, kliknąć w mapkę Wielkopolski po prawej stronie ekranu, wybrać powiat, szkołę i projekt, który najbardziej nam się spodobał i zagłosować. To naprawdę proste, a dzięki naszym głosom uczniowie mają szansę na wartościowe nagrody –w zeszłym roku były to laptopy, smartfony i konsole do gier. Ogłoszenie wyników i nagrodzenie najlepszych prac odbędzie się podczas październikowej gali. My oczywiście trzymamy kciuki za projekty z powiatu kępińskiego i… głosujemy!

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama