- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Zapraszamy na koncert!

Już jutro, w sali kina w Bralinie, o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy koncert tematyczny utrzymany w klimacie rock i pop w ramach projektu „BRALImedia – usłysz i poczuj” pod patronatem młodzieżowego radia internetowego BRALIN FM

Przypomnijmy, iż projekt jest drugą edycją warsztatów artystyczno – medialnych jakie trwają od połowy marca do września br. i realizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Bralińskiej dzięki dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Gminy Bralin.

Jednym z głównych celów planowanego projektu jest promowanie lokalnej twórczości artystyczno – muzycznej młodzieży z terenu gminy, jaki i szerzej – całego powiatu. Planowane formy organizowanych zajęć mające swoje odzwierciedlenie w postaci koncertów plenerowych, klubowych, festiwalu muzycznego dla młodzieży powinny w sposób komplementarny wpisać w cele rozwoju życia kulturalno – artystycznego i umożliwią rozwój poszczególnych zespołów, a nawet ewentualne ukształtowanie nowych. Lokalne radio internetowe podczas etapu powstawania za jeden ze swoich celów działalności, który znalazł swoje odzwierciedlenie w tworzonej ramówce rozgłośni, przyjęło promowanie i rozwój działalności muzycznej młodzieży w regionie. Stąd też podczas przeprowadzanych audycji prezenterzy w szczególności zwracają uwagę na możliwość nadawania owej twórczości.

Uczestnikami koncertu będą regionalne zespoły i muzycy, jak i uczestnicy realizowanych warsztatów, m.in. projekty muzyczne Mariusza Pacyny, Patryka Pawlaka, Miłosza Szefnera, Waldka Walczaka, zespoły Garbate Lemury, Sex in Text, Village on the Moon, Orkiestrolada, Moment oraz inni ciekawi goście. Organizowane koncerty będą nieodłącznym, ważnym elementem całościowego konceptu połączenia warsztatów medialnych oraz muzycznych.

Więcej o realizowanym projekcie oraz koncertach możecie Państwo usłyszeć podczas audycji radia internetowego wchodząc w zakładkę BRALIN.FM na stronach gminy Bralin: www.bralin.pl oraz portalu: www.kepnianie.pl oraz na profilu radia na portalu społecznościowym facebook. Organizatorzy serdecznie zapraszają na koncert.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama